NazwaUl. Puławska 111 a m. 50 ● 02-707 Warszawa

ul. Puławska 111 A m. 50 ● 02-707 Warszawa

tel. 22-827-58-74; 22-827-40-68 ● fax 22-827-49-79

e-mail: ryszawa.observer@gmail.com

RAPORT OBSERWATORA

raport musi być wypełniony wysłany do KS MZPN drogą mailową w ciągu 48 godz. od zakończenia meczu

Krótki opis sytuacji, w której sędzia popełnił poważny błąd: *

*w przypadku wystawienia ocen 7,8 lub 7,9 należy podać jaka byłaby ocena, gdyby sędzia nie popełnił jednego poważnego błędu oraz krótko opisać sytuację, za którą ocena została obniżona (szczegółowy opis należy umieścić w dalszej części raportu)

Znakomite prowadzenie zawodów.

Bardzo dobre. Ważna(e) decyzja(e) podjęta(e) prawidłowo.

Dobre. Spełniające oczekiwania KS PZPN.

Satysfakcjonujące z kilkoma szczegółami wymagającymi poprawy.

Satysfakcjonujące z ważnym obszarem/obszarami wymagającymi poprawami.

Jeden poważny błąd, w innym przypadku 8,3 lub wyżej.

Jeden poważny błąd, w innym przypadku od 8,0 do 8,2.

Poniżej oczekiwań. Słaba kontrola nad zawodami. Bardzo ważne obszary wymagają poprawy.

Rozczarowujący. Występ poniżej oczekiwań z jednym poważnym błędem bądź występ z dwoma lub większą ilością poważnych błędów.

Bardzo słaby występ. Poziom nieakceptowalny.

Znakomity występ.

Bardzo dobry występ. Dobrze opanował kilka bardzo trudnych sytuacji.

Dobry występ. Dobrze zarządzał strefami technicznymi w dość trudnych sytuacjach.

Normalny występ. Spełnił swoje obowiązki w sposób prawidłowy.

Rozczarowujący występ. Nie wykonywał swoich obowiązków zgodnie z wytycznymi KS PZPN.

Słaby występ. Przez całe zawody nie radził sobie z kontrolą osób przebywających w strefie technicznej.

Opis meczu:

SĘDZIA

2

Stosowanie i interpretacja Przepisów Gry / kontrola nad zawodami, podejście taktyczne i zarządzanie podczas meczu z opisem sytuacji:

Komentarz (uwagi):

Minuta

Opis sytuacji

3

Kontrola dyscyplinarna, zarządzanie zawodnikami i oficjelami (ławka rezerwowych) z opisem sytuacji: