Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy
Pobierz 43.2 Kb.
NazwaTelefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy
Data konwersji11.09.2012
Rozmiar43.2 Kb.
TypDokumentacja

DADane adresowe, wysyłka:Imię i Nazwisko :Login z Allegro :AdresTelefon kontaktowy:E-mail kontaktowy:Metoda dostawy

1.Kurier DPD –17 zł:

 1. 2. Poczta (polecony) – 13 zł:Płatność przez płacę z allegro:

 2. Płatność przez przelew:

(Nazwisko lub nr. konta i data przelewu)USŁUGA wysyłka EXPRESS:

Jeśli Państwo wybrali tryb ekspres ,proszę po lewej stronie umieścić słowo EXPRES (oraz w każdym temacie korespondencji z nami razem z loginem).Dodatkowe informacje:Ilość wszystkich zaproszeń:Personalizacja wewnątrz:

Proszę napisać ile pozycji będzie personalizowanych, a ile wykropkowanych.Czy zamawiają Państwo dodatkowo:1. bileciki 60mm/60 mm (0,60 zł/szt.)

2. bileciki 60mm/100 mm (0,80 zł/szt.); (proszę wpisać ilość)Koperty

1. kolor biały – 0,15 zł/szt.

Np. koperty - 80 szt. (proszę wpisać ilość)

2.ozdobna perłowa 1,00 zł/szt.

Np. koperty - 80 szt. (proszę wpisać rodzaj i ilość)Personalizacja na kopercie białej

Czarno/szary -0,70zł/szt.,- kolor 1 zł/szt.Umieszczenie zdjęcia na zaproszeniu

10zł/ opłata jednorazowa6. Druk w kolorze

wewnątrz zaproszenia 0,40zł/szt.Data przesłania formularza:Specyfikacja zamówionych zaproszeń:ETAP 1 – wybór wzoru graficznego np. New York 3ETAP 2 – wybór papieru

np. Nr 1ETAP 3 – wybór czcionki

np. C11 lub F30 ETAP 4 – treść zaproszenia:

 • np. wzór nr2 (dane do zaproszenia tj. miejsce, data i czas, nazwiska, nazwa kościoła i restauracji, tel.) lub

 • tekst własny

Treść można wpisać w polu obok lub wysłać jako załącznik w formacie Worda /.doc/ lub /.txt./

Tekst powinien być kompletny i zawierać wszystkie wybrane informacje /np. Imiona i nazwiska Pary Młodej, datę i miejsce uroczystości, ewentualną sentencję itp/.

Tekst, który Państwo załączą zostanie umieszczony wewnątrz zaproszenia bez dokonywania poprawek – prosimy o dokładne sprawdzenie.

Projekt GRATIS ! - obejmuje rozmieszczenie przesłanego przez Państwa tekstu odpowiednio na zaproszeniu, czyli wizualizację zaproszenia.

Jeśli Państwo życzą sobie dokonać jakiś zmian w otrzymanym gotowym projekcie, nanieść poprawki - należy doliczyć koszt: 10 zł od jednorazowej zmiany - ingerencji w jednym projekcie.ETAP 5 – personalizacja / lista gości:


Dane do nadruków na okładce prosimy o podanie w okienku obok, natomiast listę gości można również podać w okienku obok lub wysłać jako załącznik w formacie Worda /.doc/ lub .txt.

UWAGA! Lista gości powinna być w formie odmienionej, takiej jak ma być wydrukowana na zaproszeniach! Informacje te dodajemy gratis przy zakupie minimum 20 zaproszeń.

 1. Dodatkowe uwagi:ZAKUP przez Państwa produktu poprzez wysłanie w PEŁNI wypełnionego FORMULARZA na adres creocards@o2.pl (tylko na jego podstawie dokonujemy realizacji zamówienia).

 2. PROJEKTOWANIE - W ciągu 2-4 pełnych dni roboczych wykonujemy projekt , który następnie wysyłamy do Państwa e-mailem do akceptacji, na maila podanego przez Państwa w formularzu.

 3. AKCEPTACJA – przesyłają Państwo do nas maila z informacją o poprawności projektu i akceptują jego formę do druku.

Akceptacji można dokonać wyłącznie drogą mailową na adres creocards@o2.pl.

 • Na tym etapie należy dokładnie sprawdzić projekt i go zaakceptować. Ewentualne zmiany mogą być przeprowadzone tylko do momentu wysłania do nas akceptacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w zaakceptowany projekcie!

 • Projektowanie odbywa się poprzez funkcję kopiowania – nie sprawdzamy błędów, nie piszemy tekstów zaproszeń, nie odmieniamy nazwisk gości.

 • Na życzenie klienta możemy wysłać nasz zestaw tekstów do zaproszeń, z którego możecie Państwo skorzystać. Jednak proszę go samodzielnie edytować w taki sposób abyśmy nie musieli ingerować w jego treść merytoryczną. Czyli np. proszę nie pisać, że tekst do zaproszeń numer 23 i sentencja 15 lecz uprzejmie prosimy, aby Państwo skomponowali samodzielnie swój tekst(dodali wszelkie informacje tj. imiona pary młodej miejsce i datę ślubu itp.), sentencję oraz skopiowali do formularza lub pliku tekstowego zamówienia.

 1. FISKALIZACJA – po zaakceptowaniu projektu sprawdzamy czy płatność została dokonana. Jeśli znajdujemy wpłatę przekazujemy zamówienie na produkcję. W wyjątkowych okolicznościach zastrzegamy prawo do sprawdzenia wpłaty po wydrukowaniu zamawianych produktów.

___________________________________________________________________________________________________


 1. PRODUKCJA – Zamówienie trafia na produkcję. Czas realizacji może trwać tak naprawdę od 1 do 14 pełnych dni roboczych. W zależności od ilości zamówień w danym okresie. Zamówienia realizujemy w kolejności przyjęć.


Jeśli zaproszenie zostało zaakceptowane, ale jeszcze nie wysłane oznacza to, że znajduje się na dziale produkcyjnym i NIE MA MOŻLIWOŚCI sprawdzenia TELEFONICZNIE ANI MAILOWO – na jakim etapie jest w tej chwili - osoby odbierające telefony nie wchodzą na dział produkcji. Dlatego prosimy nie dzwonić z tego typu zapytaniami pytaniami kilka razy dziennie.


Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia prosimy o wykupienie usługi Express.


GWARANTUEJEMY nieprzekraczalność terminów podanych przez nas w regulaminie.


 1. Następnego dnia roboczego następuje wysyłka .
AUlica:

Miasto, Państwo :Jeśli Państwo życzą sobie aby jeden z poniższych napisów znalazł się na okładce prosimy wpisać tak lub nie. Jeśli Państwo nic nie wpiszą, wówczas nic nie umieścimy.

Słowo Zaproszenie na okładce (wpisać tak lub nie):


Słowo Zawiadomienie na okładce,

- jeśli na zaproszeniu tylko do Kościoła ma znaleźć się słowo zawiadomienie zamiast słowa Zaproszenie.

(wpisać tak lub nie)


Imiona i/lub data

(wpisać swoje imiona i datę uroczystości lub tylko imiona)


LISTA GOŚCI (listę można wkleić tutaj):


5. W piątek o 18.00 przesłałem akceptację, zamówiłam usługę Express. Dlaczego w poniedziałek rano jeszcze nie otrzymałam przesyłki?

Dzień pracy firmy liczony jest od godziny 9 do 16 od pn.-pt. Zamówienia nadesłane po godzinie 16 traktujemy jako nadesłane dnia następnego. Wyjątek stanowi piątek - po godzinie 15w, sobota i niedziela – korespondencja z tych dni traktowana jest jak poniedziałkowa.

(Może się zdążyć, że projekt zostanie przesłany poza normalnymi godzinami pracy – czasem dla dobra klientów staramy się zostać po godzinach, abyście Państwo mogli jak najszybciej dostać zamówienie J. )

Dlatego akceptacja nadesłana przez Panią w piątek po godzinach naszej pracy obierana jest dopiero w poniedziałek i z tą datą liczony jest czas realizacji.


6. Co obejmuje koszt dostawy:

- pudełko kartonowe, kopertę itp.,

- usztywnienie w celu nie pogięcia się zamówienia,

- woreczek foliowy lub strunowy,

- taśmę klejącą

- dodatkowy 23%vat, który jako firma musimy zapłacić, a który nie widnieje na "znaczku" pocztowym.

oraz obsługę wysyłki:

- pakowacza,

- osoby która sprawdza przelew i wystawia paragon,

- osoby odpowiedzialnej za zaadresowanie i dostarczenie przesyłki na pocztę, a następnie wysyłanie.


7. Jaką metodę przesyłki wybrać, czy zamówienie mogę odebrać osobiście?

Oczywiście jak najbardziej możliwy jest odbiór osobisty, po wcześniejszym kontakcie tel. z nami. Jeśli natomiast Państwo mieszkają daleko polecamy sprawdzoną i pewną przesyłkę kurierską. Kosztuje ona nieznacznie więcej, ale daj gwarancję bezpiecznego dotarcia do odbiorcy. Za rzeczy opóźnione, zagubione przez pocztę nie odpowiadamy!P

W przypadku próbek koszt wysyłki wynosi 6,50zł za list polecony priorytetowy. NIE MA MOŻLIWOŚCI PŁACENIA PRZY ODBIORZE (prosimy o dokonywanie wpłat na nasze konto). Ze względu na częste problemy z doręczaniem przesyłek przez Pocztę Polską polecamy niewiele droższą, aczkolwiek pewną przesyłkę kurierską –za zgubione lub zniszczone przez Pocztę Polską przesyłki nie ponosimy odpowiedzialności.

Proszę podać dane osoby z której konta został dokonany przelew.Usługa skraca czas produkcji z 14 pełnych dni roboczych do 3 pełnych dni roboczych - cena usługi to 10% wartości zamówienia nie mniej niż 10 zł.Jeśli Państwo zaznaczyli tak należy w etapie 6 (lub osobnym pliku) wkopiować listę gości. Jeśli wpiszą Państwo słowo nie lub postawią pole puste – zamiast listy gości pozostawimy wykropkowane miejsce.Jeśli Państwo nic nie wpiszą do rubryki obok, oznaczać to będzie, że nie zamówili Państwo opcji dodatkowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przez Ślubne Propozycje jako Administratora Danych Osobowych, dla celów promocyjno-marketingowych związanych z działalnością prowadzoną przez Ślubne Propozycje, w tym na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku z późniejszymi zmianami oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 
Zapoznałem się oraz akceptuję warunki korzystania z serwisu. 
Potwierdzam złożenie zamówienia. Wysłanie do nas niniejszego formularza jest jednocześnie akceptacją regulaminu i formularza. Ceny i ustalenia obowiązujące i nadrzędne to te podane na aukcji stronie www.NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

(WAŻNE - NALEŻY PRZECZYTAĆ PRZED WYSŁANIEM FORMULARZA)

Poniższy tekst jest częścią regulaminu i warunków zakupu naszych produktów.


1. Jak i kiedy należy dokonać płatności?

Płatności należy dokonać na dane:

Dane do przelewu: Creopress Olkusz

Nr konta: 84 1050 1618 1000 0090 6611 1528 (ING Bank Śląski S.A.)

To są wystarczające dane, nie trzeba umieszczać nic więcej (bez naszego adresu).


Przy wpłacie na konto w polu „tytuł przelewu” proszę wpisać:

Nazwisko osoby z formularza/ilość produktów-cena za szt./kwota za wysyłkę

np: Kowalski/50szt-1zł/wysyłka12zł/exp.10zł
W tytule przelewu proszę wpisać ilość, cenę, typ wysyłki. Jeśli przelew nie zostanie wypełniony wg powyższego wzoru, automatycznie nasz program księgujący spowoduje przedłużenie czasu realizacji zamówienia.

UWAGA! Płatności należy dokonać najpóźniej w dniu akceptacji projektu! Czas produkcji liczymy od daty akceptacji i daty zaksięgowania zapłaty na naszym koncie – w zależności od tego co nastąpi później – oba te warunki musza być spełnione przed rozpoczęciem produkcji. Nie przewidujemy możliwości wysyłki za pobraniem. Następstwem opóźnionej wpłaty jest przesunięcie produkcji.


2. Jak obliczyć kwotę do zapłacenia?

Prosimy w miarę możliwości samodzielnie dokonywać wyceny zamówienia.

Wg. wzoru: ilość zamawianych rzeczy * cena (przy usłudze expres plus 10% od tej kwoty) oraz cenę za wysyłkę.

Jeśli jednak Państwo nie będą w stanie samodzielnie obliczyć kwoty, prosimy wysłać nam szczegółowy opis zakupionych przedmiotów wraz z ceną oraz wszystkim dodatkowymi opcjami lub usługami z których Państwo skorzystali. Tylko wg. tych informacji obliczymy dla Państwa cenę końcową.


3. Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji wynosi :

- do 4 pełnych dni roboczych na zrobienie projektu.

- do 14 pełnych dni roboczych na produkcję

- do 3 pełnych dni roboczych na produkcję przy wykupionej usłudze express

Podane Są maksymalne czasy produkcji, zwykle zamówienia realizujemy szybciej, jednak przy dużej ilości zamówień (np. w środku sezonu) zastrzegamy sobie prawo do zrealizowania zamówienia w pełnym czasie produkcyjnym.


4. Na jakim etapie jest moje zamówienie?

Prosimy o nie zadawanie powyższego pytania. Przebieg zamówienia ilustrujemy poniżej.


WFormularz zaroszeń ślubnych NEW YORK


Dodaj dokument na swoim blogu lub stronie

Powiązany:

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconTelefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconTelefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconTelefon kontaktowy lub adres

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconTelefon kontaktowy do rodziców/opiekunów prawnych

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconData zamówienia: Imię I nazwisko osoby zamawiającej: Telefon kontaktowy

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy icon03 marca, sala Domu Ludowego w Starym Wielisławiu, organizator Rada Gminna lzs gminy Kłodzko, telefon kontaktowy 074/ 868 77 23

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy icon1. Dane użytkownika (imię I nazwisko/firma, siedziba/adres zameldowania, adres do korespondencji, telefon kontaktowy)

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconGminna liga siatkówki 2010/2011 21 marca, Gimnazjum Publiczne w Wojborzu, wiodący organizator Gminny Szkolny Związek Sportowy, telefon kontaktowy Pan Bogdan Ogrodowczyk 74\ 8713189 apel szkolny z okazji pierwszego dnia wiosny

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconAutor projektu tel kontaktowy

Telefon kontaktowy: e-mail kontaktowy: Metoda dostawy iconKonkurs z fizyki I astronomii krajowy Punkt Kontaktowy

Umieść przycisk na swojej stronie:
Rozprawki


Baza danych jest chroniona prawami autorskimi ©pldocs.org 2014
stosuje się do zarządzania
Rozprawki
Dom