4. konkurs iaa na najlepszy plakat
Pobierz 12.84 Kb.
Nazwa4. konkurs iaa na najlepszy plakat
Data konwersji27.12.2012
Rozmiar12.84 Kb.
TypDokumentacja
Warszawa, 13.02.2012


4. konkurs IAA na najlepszy plakat


Już po raz czwarty IAA organizuje konkurs na najlepszy plakat, tym razem ilustrujący problematykę zrównoważonego rozwoju. W poprzednich edycjach konkursu Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA skupiono się na odpowiedzialności społecznej, zmianie klimatu i bioróżnorodności, w ramach realizacji misji inicjowania i wspierania projektów pożytecznych społecznie.


IAA-Dentsu Global Student Poster Competition odbywa się już od 2008 roku i obejmuje swoim zasięgiem cały świat. Zwycięski projekt zostanie wykorzystany w międzynarodowej kampanii pro-bono, wspierającej działania The United Nations w sferze promowania zrównoważonego rozwoju.

Tematem tegorocznego konkursu jest „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”. Zadaniem uczestników konkursu jest graficzne zilustrowanie sposobu, w jaki idea zrównoważonego rozwoju wpisuje się i wspiera środowisko, życie oraz społeczności w ich naturalnym procesie rozwoju.

Podniesienie świadomości społeczeństwa na temat rzeczywistych problemów funkcjonowania w szybko zmieniającym się otoczeniu społeczno-gospodarczo-środowiskowym oraz nakreślenie możliwości niwelowania negatywnego oddziaływania człowieka na otoczenie jest jednym z kluczowych tematów ONZ. Powinno stać się także istotnym punktem w hierarchii zainteresowań każdego odpowiedzialnego człowieka, dla którego przyszłość globu i jakość życia następnych pokoleń są równie ważne, jak obecne warunki bytowe”, jak mówi Piotr Łysak, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce.

Prace konkursowe mogą zgłaszać studenci z uczelni o kierunkach: marketing, reklama i design. Formularze aplikacyjne i zasady przystąpienia do konkursu znajdują się na stronach www.iaaglobal.org. Projekty mogą być nadsyłane do 29 lutego 2012. Do konkursu można przystąpić nieodpłatnie, zgłaszając tylko jedną pracę, na jedno nazwisko studenta.

Obrady międzynarodowego jury, w skład którego zasiądą przedstawiciele Azji i Pacyfiku, Europy, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i Afryki, odbędą się już w marcu. Ceremonia wręczenia nagród będzie miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, latem bieżącego roku.

Główną nagrodą jest statuetka i nagroda pieniężna w wysokości 1 tysiąca dolarów amerykańskich, wraz z możliwością prezentacji swojej pracy przed The United Nations. Koszty podróży dla studenta spoza Nowego Jorku, są włączone do puli nagrody, która jest podwyższona do poziomu 2 tysięcy dolarów. Za zajęcie drugiego miejsca, uczestnik konkursu otrzymuje 500 dolarów, trzecia pozycja na liście zwycięskich prac jest nagradzana 300 dolarami.

Wszyscy uczestnicy konkursu dodatkowo otrzymują certyfikat IAA-Dentsu Global Student Poster Competition.

Świat musi nauczyć się funkcjonować razem albo przestanie funkcjonować w ogóle”, jak mówił amerykański prezydent Dwight D. Eisenhower, co stanowi najlepsze zobrazowanie idei zrównoważonego rozwoju i tegorocznego zadania stojącego przed kreatywnymi umysłami konkursowiczów.


 


Kontakt:

Agnieszka Bzdyra-Maciorowska

Rzeczniczka prasowa IAA Polska

e-mail: a.bzdyra@iaa.org.pl

tel.: 22/ 21 01 201

mobile: 784 979 960

WWW.iaa.org.pl

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy (IAA), z siedzibą w Nowym Jorku zostało założone w 1938 w celu odpowiedzialnego zarządzania marketingiem. IAA ma 56 oddziałów w 76 krajach. Jest jedynym w swoim rodzaju stowarzyszeniem, w skład którego wchodzą reklamodawcy, media, agencje reklamowe i PR oraz środowiska akademickie. IAA stanowi platformę wymiany doświadczeń i dyskusji dla branży szeroko pojętej komunikacji marketingowej. IAA szczególną wagę przykłada do ochrony i promowania wolności wypowiedzi handlowych, odpowiedzialnej reklamy, a także edukacji branży.

IAA w Polsce od 1993 roku konsekwentnie buduje prestiż branży reklamowej, działa na polach promujących profesjonalizm i współpracę podmiotów działających w ramach branży.


Misją IAA jest działalność na rzecz wszechstronnego rozwoju reklamy, podnoszenia standardów etycznych i zawodowych w tej dziedzinie oraz rozszerzenia swobody komunikowania się producentów i konsumentów.
Członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Reklamy w Polsce oznacza udział w dynamicznej, nowoczesnej i sprawczej organizacji pozarządowej. IAA realizuje długofalowy program "Marketing dla Przyszłości", którego podstawowym założeniem jest promowanie idei marketingu społecznie pożytecznego.

Program Marketing dla Przyszłości realizowany jest w następujących obszarach:
 ochrona zdrowia i profilaktyka (kampania "Pij mleko! będziesz Wielki")

 przedsiębiorczość (kampania "Postaw na swoim! - przedsiębiorczość")

 edukacja i języki obce (kampania „Język to podstawa. Ucz się języków”)

 ochrona środowiska

www.iaaglobal.org

www.iaa.org.plMiędzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce (IAA)
ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa
tel: (+48 22) 21 01 200
fax: (+48 22) 21 01 201

Dodaj dokument na swoim blogu lub stronie

Powiązany:

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconOGÓlnopolski konkurs na plakat 42. Fama międzynarodowy Kampus Artystyczny 2012 regulamin

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconKonkurs na spot, plakat „Bezpieczna cyberprzestrzeń” organizator I czas trwania konkursu

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconMIĘdzynarodowy konkurs plastyczny na plakat pt: „ pszczoły w słUŻbie człowieka I przyrody w euroregionie „ tatry ”

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconKonkurs im. Andy’ego warhola na film lub plakat I ty możesz zostać radomskim Warhol'em

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconSzkolny Konkurs Matematyczny „Najlepszy Matematyk klasy I”

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconOtwarty konkurs na najlepszy przekład opowiadania 2012 Regulamin

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconRegulamin konkursu pod nazwą "konkurs na najlepszy esej język u wagi"

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconUrząd Komitetu Integracji Europejskiej ogłasza konkurs na plakat pod hasłem "Zjednoczeni w różnorodności. Polska w dialogu kultur Europy"

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconKonkurs na najlepszy felieton – klasa iic w maju tego roku uczniowie klasy iic

4. konkurs iaa na najlepszy plakat iconKonkurs na plakat "chopin- muzyka-liszt" chopin-zene-liszt

Umieść przycisk na swojej stronie:
Rozprawki


Baza danych jest chroniona prawami autorskimi ©pldocs.org 2014
stosuje się do zarządzania
Rozprawki
Dom