Żonkil – symbol nadziei
Pobierz 3.9 Kb.
NazwaŻonkil – symbol nadziei
Data konwersji23.09.2012
Rozmiar3.9 Kb.
TypDokumentacja
Żonkil – symbol nadziei
Pola Nadziei to coroczna, organizowana od ponad 10 lat, kampania zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób terminalnie chorych. Akcja, której znakiem jest żonkil – symbol nadziei – ma wspierać hospicja otaczające opieką osoby nieuleczalnie chore. Ma również szerzyć ideę hospicyjną oraz uwrażliwić społeczeństwo na potrzeby osób chorych.

Pola Nadziei po raz pierwszy „zakwitły” w tym roku przy Szkole Podstawowej nr 44 w Katowicach, a organizatorem akcji było Domowe Hospicjum z Tychów oraz nauczyciele szkoły Bożena Krzykawska i Barbara Łączniak.

01.06.2012r. w jednej z katowickich szkół odbył się finał tegorocznej akcji Pola nadziei, podczas którego rozdano nagrody za udział w konkursach towarzyszących akcji sadzenia żonkili. Dwie uczennice naszej szkoły Katarzyna Koszowska i Wiktoria Jastrzębska, uczennice klasy IIIB otrzymały nagrody. Szkoła natomiast otrzymała medal w konkursie fotograficznym prezentującym kwitnące żonkile posadzone jesienią przez dzieci i ich nauczycieli.

Imprezę uświetniły pokazy tańców prezentowane przez profesjonalne grupy taneczne. Dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych i konkursach.. To było niezapomniane przeżycie dla uczniów naszej szkoły.

Dodaj dokument na swoim blogu lub stronie

Powiązany:

Żonkil – symbol nadziei iconJak najprościej zdefiniować symbol? Wielu myślicieli podejmowało się tego zadania, starając się zgłębiać tajniki ludzkiego umysłu. Moim zdaniem symbol to

Żonkil – symbol nadziei iconSymbol kursu: ros poprzedni symbol kursu: rh962 Typ przedmiotu

Żonkil – symbol nadziei iconW stronę nadziei

Żonkil – symbol nadziei iconPuchar nadziei olimpijskich

Żonkil – symbol nadziei iconPrzemocy, pokoju, nadziei

Żonkil – symbol nadziei iconWolontariat pól nadziei

Żonkil – symbol nadziei icon"Po drugiej stronie nadziei"’

Żonkil – symbol nadziei iconBez nadziei.(XIV)

Żonkil – symbol nadziei iconJan Paweł II o nadziei do nas

Żonkil – symbol nadziei iconBądź pozdrowiona, Królowo Nadziei!”

Umieść przycisk na swojej stronie:
Rozprawki


Baza danych jest chroniona prawami autorskimi ©pldocs.org 2014
stosuje się do zarządzania
Rozprawki
Dom